Головна | Реєстрація | Вхід

Каталог статей


Головна » Статті » Історія села » Видатні люди села

Видатні люди села

Навчались у Ясногородській школі, народились у селі люди, якими пишається Ясногородка. М.К.Малашок – інженер-конструктор. Він зробив великий внесок в розвиток авіаційної справи. Має винаходи: «Злітно-посадочна смуга для літаків», «Пристрій Малашок для старту літаків».

В.І.Малашок – художник. Багато років працював вчителем образотворчого мистецтва в Катюжанському СПТУ та в Ясногородській школі. Його картини милують очі не тільки ясногородців, а й багатьох мешканців Київської області.

В.П.Осадчий – поет, лауреат двох премій: державної ім. П.Тичини та благодійної. Він є членом Спілки письменників України. Видав поетичні збірки «Дубовий пагін», «Дзеркала осені», «Золотий ряст», «Осінній псалом», «Духові оркестри».

В.Г.Сидоренко заслужений працівник культури України. Працює директором Новопетрівської школи мистецтв. Часто він з педагогічним колективом із благодійними концертами виступає в нашому селі.

І.Р.Семенчук – доктор філологічних наук, професор КДУ. Написав книги «Зачаровані красою», «Олесь гончар», «Олесь Гончар – художник слова», «Романи Михайла Стельмаха», в яких аналізує твори великих українських письменників. Його книги з задоволенням читають учні, вчителі. Вони розраховані на лекторів, пропагандистів, та широке коло читачів.

В.Г.Антоненко – капітан міліції, командир взводу миротворців-поліцейських, знаходився у вирі подій 17.03.08 на Балканах у м. Митровиця біля Косово, виконуючи доручення Місії ООН.

Категорія: Видатні люди села | Додав: DKozhemyaka (17.08.2010)
Переглядів: 709 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Меню сайту

Пошук

Copyright KD © 2019 | Конструктор сайтів - uCoz